Unisystem – dostawca i producent przemysłowych systemów wizualizacji informacji

screen layers

Display Solutions Provider

W Unisystemie tworzymy rozwiązania bazujące na wyświetlaczach i panelach dotykowych. Jesteśmy bezpośrednim dostawcą Tier 1. W realizowanych projektach wykorzystujemy różnorodne technologie wizualizacji informacji (m.in. OLED, LCD-TFT, EPD). Dostarczamy rozwiązania dla różnych branż, w tym aplikacji przemysłowych, medycznych, POS, IoT, transportowych, automotive, digital signage itd.

Display Solutions Provider
forbes
auo
ilitek
samsung
eink
unitouch
innolux
msi
msi
advantech
dfi
asrock
eeti
asrock
ilitek
samsung
eink
unitouch
innolux
msi
msi
advantech
dfi
asrock
eeti
asrock

Dlaczego Unisystem?

Wiedza, doświadczenie i wąska specjalizacja – ale nie tylko to nas wyróżnia. Do pracy podchodzimy z prawdziwą pasją. Poznaj obszary, w których nie mamy sobie równych.

SELEKCJA

Oferujemy tylko starannie wyselekcjonowane produkty, których jakości jesteśmy pewni. Współpracujemy nie tylko z firmami znanymi na rynku, ale przede wszystkim z partnerami, którzy spełniają wyśrubowane kryteria określone przez nasz dział jakości.

WSPARCIE TECHNICZNE

Specjalizujemy się w dostarczaniu wyświetlaczy i paneli dotykowych oraz rozwiązań na nich opartych – naprawdę wiemy o nich więcej niż inni! To sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić klientom odpowiednie wsparcie techniczne na każdym etapie projektu.

KOMUNIKACJA

Wsłuchujemy się w potrzeby klientów – jesteśmy przekonani, że im lepiej je zrozumiemy, tym lepiej będziemy w stanie na nie odpowiedzieć. Jednocześnie dbamy o jak najlepszą komunikację z klientami, w tym informowanie o bieżących zmianach w statusie zamówień.

MAGAZYNOWANIE I LOGISTYKA

Opóźnienia, zmiany terminów czy problemy z dostawcami – wiemy, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Stosowanie ramowego systemu zamówień, umożliwia rozwiązanie wielu problemów związanych z logistyką komponentów, tak aby procesy mogły przebiegać bez zakłóceń.

Czym się zajmujemy?

Ekrany otaczają nas codziennie – często nawet ich nie zauważamy. Dzięki nim uzyskujemy informacje, kontrolujemy przestrzeń, planujemy działania. Nasze rozwiązania oparte o wyświetlacze i panele dotykowe znajdują zastosowanie w wielu sektorach rynku.

0

lat
doświadczenia

0

pracowników
i nadal
zatrudniamy

0

projektów
dostosowanych
do wymagań klienta (2022)

0

wyświetlaczy
dostarczonych
do klientów (2022)

Najnowsze Artykuły

Najnowsza Wiedza

Scroll to Top