AUO i Unisystem – 10 lat razem

Jak wszyscy lubimy celebrować rocznice. Dzisiaj nadarza się okazja do przypomnienia, że już od 10 lat w ofercie Unisystemu dostępne są produkty tajwańskiej firmy AUO. Ten dynamicznie rozwijający się producent zatrudnia obecnie ponad 38 000 osób na całym świecie, m.in. na Tajwanie, w Chinach kontynentalnych, Japonii, Singapurze, USA i Europie.

AUO jest także jedną ze spółek uwzględnianych w Światowym Indeksie Zrównoważonego Rozwoju Dow Jones od 2010 roku. Indeksy Dow Jones Sustainability World Index (DJSI) nagradzają najlepiej działające firmy na całym świecie kierując się kryteriami ekonomicznymi, środowiskowymi i społecznymi.

Dwie linie produktów

W ofercie Unisystemu znajdują się produkty klasyfikowane przez AUO w dwóch liniach – General Displays (GD) oraz Public Information Displays (PID). Linia GD obejmuje wyświetlacze w rozmiarach od 3 do 24 cali przeznaczone przede wszystkim do aplikacji medycznych, HMI oraz POS. Linia PID zawiera wyświetlacze w rozmiarach od 21.5 do 65 cali, które idealnie sprawdza się w aplikacjach transportowych, jako nośniki treści reklamowych, a także w outdoorze ze względu na wysoka jasność wybranych modeli. W procesie projektowania warto także pamiętać, że MOQ dla produktów linii GD jest zdecydowanie wyższe niż dla wyświetlaczy PID.

Wspólne wartości

Ambicją AUO jest zostanie światowym liderem ekologicznych rozwiązań. W swojej działalności firma skupia się na innowacjach poprawiających jakość życia. Innowacyjność jest również wpisana w wartości firmy – obok profesjonalizmu, dążenia do doskonałości, odpowiedzialności, uczciwości i dbania o społeczeństwo. To właśnie one łączą nas jako partnerów biznesowych.

2022-03-24

Najnowsze Artykuły

Scroll to Top