Embedded World 2020: co pokażemy w tym roku?

Do targów Embedded World 2020 w Norymberdze pozostało 14 dni. Poniżej zamieszczamy listę wybranych produktów, które zaprezentujemy na naszym stoisku (hala 1, stoisko 1-385).

Embedded World to jedne z największych na świecie targów poświęconych systemom wbudowanym. Nieprzerwanej popularności tego wydarzenia sprzyja stałe zapotrzebowanie na urządzenia o wyśrubowanych parametrach dla rozwijającej się technologii Internet of Things (IoT).

Szeroka gama wyświetlaczy

W tym roku sporo uwagi poświęcamy panoramicznym monitorom i wyświetlaczom LCD-TFT o przekątnych 38”, 45” i 57” od Litemaxa oraz 29” i 37” od AUO. Ciekawą grupą są rozwiązania typu smart shelf – 22.9-calowy od AUO (1920×165 px) i 47.1-calowy od BOE (3840×160 px).

W niektórych przypadkach ciekawą alternatywę dla LCD-TFT mogą stanowić wyświetlacze e-papierowe. Na naszym stoisku zaprezentujemy zestaw rozwiązań e-papierowych o zróżnicowanych przekątnych – od 1.1” do 31.2”, w tym również barwne m.in. z pigmentem czerwonym, niebieskim lub zielonym. Nie zabraknie najdoskonalszego z dotychczas opracowanych kolorowych e-papierów – Advanced Color ePaper od E Ink’a.

Uzupełnieniem będą niewielkich rozmiarów wyświetlacze OLED od Winstara. To jedne z najczęściej stosowanych rozwiązań w systemach wbudowanych.

Bezpieczne rozwiązania dotykowe

Naszym klientom oferujemy również możliwość łączenia wyświetlaczy z panelami dotykowymi, w tym również zaprojektowanym przez naszych inżynierów pojemnościowym UniTouchem. To rozwiązanie wzbogacone o funkcje noise detection oraz frequency hopping, które zapewniają jego sprawne działanie nawet przy częstych zmianach intensywności szumów.

Niestety, niezwykle wygodne panele dotykowe w urządzeniach znajdujących się w przestrzeni publicznej (np. biletomatach czy parkometrach) są siedliskami drobnoustrojów, również tych szkodliwych dla użytkowników. Z tego powodu producenci coraz częściej decydują się na stosowanie powłok antybakteryjnych. Na naszym stoisku możliwe będzie przetestowanie rozwiązania opatentowanego przez firmę Kastus. Jego skuteczność potwierdzono w analizach laboratoryjnych – likwiduje 99,999% drobnoustrojów znajdujących się na powierzchni panelu dotykowego.

Asortyment uzupełniają komputery przemysłowe od firmy Advantech – światowego lidera w tworzeniu systemów wbudowanych.
W zeszłym miesiącu Unisystem oficjalnie dołączył do grona dystrybutorów tej marki. Zapewniamy pełny dostęp do produktów i rozwiązań przemysłowych z oferty Advantech-a.

Najnowsze Artykuły

Prawie 50 cali od AUO – wyświetlacz LCD dla digital signage

AUO wprowadza drugą wersję wyświetlacza obecnego już w ofercie Unisystemu – to kolejny krok w ewolucji rozwiązań dla obszaru digital signage. 49.5-calowy P495IVN02.0 wykorzystuje technologię hiTNI i cechuje się dużą...

Podsumowanie pierwszego kwartału 2022 roku i życzenia Wielkanocne

Za nami pierwszy kwartał 2022 roku. Roku, który od początku wiemy, że będzie trudny dla naszej branży, ale jednocześnie pełny zmian i optymizmu, że już wkrótce będzie lepiej. Każda zmiana...

Imponujące nowości od Litemaxa w ofercie Unisystemu

Litemax nie przestaje dowodzić swoich kompetencji w zakresie produkcji wysokojakościowych rozwiązań w branży digital signage. Obok serii Durapixel, charakteryzującej się wydłużonym czasem bezawaryjnej pracy, uwagę końcowych odbiorców mogą przyciągać modele z...

Unisystem w 2022 – duże zmiany i jeszcze więcej dobrej energii

Składając życzenia świąteczne i noworoczne wspominaliśmy, że niedługo opowiemy także o naszych planach na 2022 rok. Ubiegły rok był pełen zmian, ale obecny wcale nie będzie mu ustępował pod tym...

Przewiń do góry