Unisystem » Aktualności » Aktualności Firmowe » Embedded World 2020: co pokażemy w tym roku?

Embedded World 2020: co pokażemy w tym roku?

Do targów Embedded World 2020 w Norymberdze pozostało 14 dni. Poniżej zamieszczamy listę wybranych produktów, które zaprezentujemy na naszym stoisku (hala 1, stoisko 1-385).

Embedded World to jedne z największych na świecie targów poświęconych systemom wbudowanym. Nieprzerwanej popularności tego wydarzenia sprzyja stałe zapotrzebowanie na urządzenia o wyśrubowanych parametrach dla rozwijającej się technologii Internet of Things (IoT).

Szeroka gama wyświetlaczy

W tym roku sporo uwagi poświęcamy panoramicznym monitorom i wyświetlaczom LCD-TFT o przekątnych 38”, 45” i 57” od Litemaxa oraz 29” i 37” od AUO. Ciekawą grupą są rozwiązania typu smart shelf – 22.9-calowy od AUO (1920×165 px) i 47.1-calowy od BOE (3840×160 px).

W niektórych przypadkach ciekawą alternatywę dla LCD-TFT mogą stanowić wyświetlacze e-papierowe. Na naszym stoisku zaprezentujemy zestaw rozwiązań e-papierowych o zróżnicowanych przekątnych – od 1.1” do 31.2”, w tym również barwne m.in. z pigmentem czerwonym, niebieskim lub zielonym. Nie zabraknie najdoskonalszego z dotychczas opracowanych kolorowych e-papierów – Advanced Color ePaper od E Ink’a.

Uzupełnieniem będą niewielkich rozmiarów wyświetlacze OLED od Winstara. To jedne z najczęściej stosowanych rozwiązań w systemach wbudowanych.

Bezpieczne rozwiązania dotykowe

Naszym klientom oferujemy również możliwość łączenia wyświetlaczy z panelami dotykowymi, w tym również zaprojektowanym przez naszych inżynierów pojemnościowym UniTouchem. To rozwiązanie wzbogacone o funkcje noise detection oraz frequency hopping, które zapewniają jego sprawne działanie nawet przy częstych zmianach intensywności szumów.

Niestety, niezwykle wygodne panele dotykowe w urządzeniach znajdujących się w przestrzeni publicznej (np. biletomatach czy parkometrach) są siedliskami drobnoustrojów, również tych szkodliwych dla użytkowników. Z tego powodu producenci coraz częściej decydują się na stosowanie powłok antybakteryjnych. Na naszym stoisku możliwe będzie przetestowanie rozwiązania opatentowanego przez firmę Kastus. Jego skuteczność potwierdzono w analizach laboratoryjnych – likwiduje 99,999% drobnoustrojów znajdujących się na powierzchni panelu dotykowego.

Asortyment uzupełniają komputery przemysłowe od firmy Advantech – światowego lidera w tworzeniu systemów wbudowanych.
W zeszłym miesiącu Unisystem oficjalnie dołączył do grona dystrybutorów tej marki. Zapewniamy pełny dostęp do produktów i rozwiązań przemysłowych z oferty Advantech-a.

2020-02-12

Najnowsze Artykuły

 • Spotkajmy się na targach TEK.day’23 w Gdańsku! 

  Spotkajmy się na targach TEK.day’23 w Gdańsku! 

  Cieszymy się, że możemy się z Wami spotkać w Gdańsku w piątek 15 września 2023 r. na targach TEK.day 2023, jednym z najważniejszych miejsc spotkań branży elektronicznej w Polsce. Organizator … Spotkajmy się na targach TEK.day’23 w Gdańsku!  Czytaj Więcej

 • Unisystem Team Building Weekend 2023

  Unisystem Team Building Weekend 2023

  W Unisystemie ważne jest, aby nasz zespół działał sprawnie. Dlatego od czasu do czasu robimy krótką przerwę od codziennej rutyny i poświęcamy czas na budowanie zespołu. Tym samym wzmacniamy relacje … Unisystem Team Building Weekend 2023 Czytaj Więcej

 • Komputery przemysłowe Engicam – uniwersalne, małe, energooszczędne 

  Komputery przemysłowe Engicam – uniwersalne, małe, energooszczędne 

  Komputery przemysłowe to urządzenia zazwyczaj przeznaczone do pracy 24/7, które świetnie sprawdzają się w wymagających warunkach w przemyśle – charakteryzujących się dużym wahaniem temperatur, występowaniem wibracji i zakłóceń elektromagnetycznych, zmienną … Komputery przemysłowe Engicam – uniwersalne, małe, energooszczędne  Czytaj Więcej

 • Przemysłowe monitory dotykowe General Touch – idealne rozwiązanie do infokiosków

  Przemysłowe monitory dotykowe General Touch – idealne rozwiązanie do infokiosków

  Unisystem w swojej ofercie posiada wszechstronne rozwiązania firmy General Touch, która jest renomowanym liderem w branży technologicznej. Specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań monitorów i wyświetlaczy przemysłowych, co przekłada się … Przemysłowe monitory dotykowe General Touch – idealne rozwiązanie do infokiosków Czytaj Więcej

Scroll to Top