Evertiq eXpo – zaproszenie na targi

Przed nami kolejna edycja Evertiq Expo – 17 października 2019 r. Międzynarodowe Centrum Targowo-Konferencyjne EXPO w Krakowie zapełni się wystawcami. To jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych branży elektronicznej w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Unisystemu (118), na którym zaprezentujemy produkty z oferty naszych dostawców, w tym m.in. najnowsze rozwiązanie od E Ink’a – kolorowy e-papier w technologii ACeP (Advanced Color e-Paper).

Uzupełnieniem będą własne rozwiązania jak panel dotykowy Unitouch, który – dzięki uniwersalnym parametrom – ma zastosowanie w różnych aplikacjach, w tym również outdoorowych (zakres temperatur pracy: od -30° do 70°C). Ponadto, został wyposażony w szereg funkcji, które gwarantują poprawne działanie nawet przy zmianach intensywności szumów (noise detection i frequency hopping) czy obecności wody na powierzchni sensora (water rejection).

Zachęcamy do konsultacji z naszymi przedstawicielami – chętnie podzielą się wiedzą, zapewniając profesjonalne wsparcie w dobraniu odpowiedniego rozwiązania.

2019-10-29

Najnowsze Artykuły

Scroll to Top