Komunikat dot. bieżącego działania firmy

Już od ponad roku cały świat zmaga się z pandemią COVID-19. Obecnie liczba wykrytych na całym świecie zakażeń wynosi prawie 128 mln. W komunikacie zawarliśmy najważniejsze informacje o zmianach w funkcjonowaniu Unisystemu związanych m.in. z najnowszymi restrykcjami.

Procedowanie zamówień

Globalne skutki pandemii odczuwalne są również w naszej branży. Sytuacja na światowym rynku elektroniki zmienia się bardzo dynamicznie, a problemy związane z dostępnością komponentów pogłębiają się. Ich rezultatem jest m.in. wydłużony czas realizacji zamówień. Dokładamy wszelkich starań, aby proces potwierdzania zamówień odbywał się jak najszybciej oraz by byli Państwo na bieżąco informowani o przebiegu jego realizacji.

Zachęcamy naszych Klientów do składania zamówień ramowych jak najwcześniej – szczególnie w sytuacjach, gdy dotyczy to projektów, w których kluczowy jest czas realizacji. W ten sposób możemy zminimalizować ryzyko niedoboru komponentów, a także opóźnień w dostawach. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że w związku z dużą dynamiką cen każdorazowo weryfikujemy ich poziom przed zaakceptowaniem zamówienia, co może wpływać na wydłużenie czasu przygotowywania oferty.

Bieżące funkcjonowanie firmy

Zapewniamy naszym Pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy m.in. udostępniając środki ochrony osobistej oraz płyny do dezynfekcji. Wprowadziliśmy szereg zasad i procedur, które pozwalają nam bezpiecznie przetrwać ten trudny dla nas wszystkich czas. Nasze biura są regularnie sprzątane, wietrzone i dezynfekowane, a stanowiska pracy oddalone od siebie o co najmniej 1,5m. Zgodnie z ostatnimi rekomendacjami Ministerstwa Zdrowia nasi Pracownicy mogą pracować zdalnie lub hybrydowo.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że – w związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy – w najbliższy piątek (2 kwietnia 2021 r.) nasza firma będzie otwarta do godziny 14:00. Do ponownego kontaktu zachęcamy od 6 kwietnia 2021 r.

Naszym Klientom, Partnerom biznesowym i Pracownikom życzymy dużo zdrowia, bo teraz jest ono najważniejsze, oraz spokoju i radości, abyśmy mogli już niebawem z optymizmem spoglądać w przyszłość. Serdecznie dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami w tych trudnych czasach. Dziękujemy za zrozumienie i wszelkie słowa wsparcia, które od Was otrzymujemy.

Najnowsze Artykuły

Rozwiązania dla transportu: 48.5-calowe wyświetlacze LCD-TFT od Litemaxa

W ofercie Unisystemu dostępne są nowe modele wyświetlaczy LCD-TFT od Litemaxa. To 48.5-calowe stretch’e, które doskonale sprawdzą się w branży transportowej, w aplikacjach indoorowych i outdoorowych. Modele z serii 4851-Y...

Łatwy w implementacji 10.1-calowy LCD-TFT od Winstara

Godnym uwagi rozwiązaniem, które niedawno trafiło na rynek jest model WF101JSYFHLHBV firmy Winstar. Można powiedzieć, że jest to rozwiązanie niemal gotowe do implementacji w urządzeniu końcowym.   Model WF101JSYFHLHBV to...

Spotkajmy się na Evertiq Expo 2022 w Warszawie

27 października 2022 r. (czwartek) na PGE Narodowym odbędą się targi Evertiq Expo 2022. Organizator deklaruje, że będzie to największe tegoroczne wydarzenie w branży elektronicznej w Polsce. Znajdziecie nas na...

Nowe wyświetlacze panoramiczne o wysokiej jasności od Winstara

Do oferty Unisystemu dodaliśmy trzy nowe modele wyświetlaczy LCD-TFT od Winstara: WF39ESWASDNN0#, WF39ESWASDNG0# i WF39ESWASDNT0#. To rozwiązania bar type, czyli panoramicznego formatu, które – dzięki wyśrubowanym parametrom – doskonale sprawdzą...

Przewiń do góry