Najnowsze trendy w optoelektronice – prezentacja na targach Embedded World 2018

Odbywające się w Norymberdze targi Embedded World 2018 są jednymi z największych na świecie międzynarodowych targów elektroniki. Rokrocznie przyciągają coraz więcej odwiedzających oraz wystawców – w tym roku ponad 1000. Z pewnością świadczy to o rosnącym wzroście znaczenia targów. W tym roku firma Unisystem znalazła się wśród grona wystawców prezentujących swoje produkty na hali z wyświetlaczami. Nasze stoisko sąsiadowało bezpośrednio ze stoiskiem firmy Winstar – jednego z naszych największych partnerów biznesowych.

Nowości – TFT, embedded, e-papier

Podczas trzech dni targowych zaprezentowaliśmy zarówno dobrze znane i powszechnie wykorzystywane w urządzeniach elektronicznych technologie, takie jak TFT LCD, jak i nowości na rynku optoelektroniki.

Pokazaliśmy również systemy embedded oraz możliwości paneli dotykowych firmy AMT.

Bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się wyświetlacze e-papierowe. W ramach naszego stoiska pokazaliśmy małe, czarno białe oraz czarno-biało-czerwone e-papiery firmy Holitech (1,54”, 2,13”,2,9”, 4,2”, 7,5”). Zademonstrowaliśmy również, jak działają większe moduły firmy E Ink w wersji czarno-białej (6”, 13,3”, 31,2”) oraz kolorowej (31,2”). Technologia e-papierowa jest wciąż nowością w branży przemysłowej. Chętnie odpowiadaliśmy na pytania zwiedzających, opowiadając o możliwościach zastosowania e-papieru, sposobach doboru panelu do aplikacji, czy też pomocy, której możemy udzielić naszym klientom.

Szczególną uwagę naszych gości zwracał produkt o nazwie Prism. Jest to 39,6” jednokolorowy wyświetlacz e-papierowy firmy E Ink stworzony do celów architektoniczno-designerskich. Na stoisku Unisystemu mogli Państwo oglądać np. nasze logo stworzone z wykorzystaniem niebieskich i czarnych paneli oraz ozdobny moduł w kolorze czerwonym.

Od rozmowy do realizacji projektu

Nasz dział R&D wciąż zdobywa i pogłębia wiedzę na temat technologii e-papierowej, kontrolerów, wytrzymałości materiałowej, czy też testów przeprowadzanych w renomowanych laboratoriach. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą podczas pracy nad projektami naszych zleceniodawców. Klienci otrzymują produkt, który jest zaprogramowany, przetestowany oraz odpowiednio dobrany do danej aplikacji.

2018-03-01

Najnowsze Artykuły

Scroll to Top