Nowe treści, nowe kategorie… czyli krótko o zmianach na naszej www

Wiosna to najlepszy moment na wprowadzanie zmian (nawet w dobie koronawirusa). Od pewnego czasu pracowaliśmy nad tym, by publikowane przez nas treści były jak najbardziej dostępne i pomocne zarówno dla naszych klientów, jak i osób pracujących w naszej branży lub tych, którzy chcą do niej dopiero wejść. Efektem tych prac jest wprowadzenie nowej kategoryzacji treści, które pojawiają się na naszej stronie internetowej.

Od maja w Bazie wiedzy znajdziecie teksty pogrupowane w trzy kategorie:

  • Case Studies, w której będziemy publikować krótkie opisy zrealizowanych projektów, pokazując, z jakimi problemami przyszło nam się zmierzyć;
  • Uni’s ABC – miejsce, w którym znajdziecie najważniejsze informacje o technologiach, funkcjonalnościach itp. To właśnie tutaj będziemy wyjaśniać zwroty i zjawiska, które mogą być niejasne lub które sprawiają największy problem w naszej branży.
  • Uni’s Guide – to sekcja, w której znajdą się teksty poradnikowe, w których pomagamy dobierać odpowiednie komponenty do wymagań projektu. Zwrócimy tu uwagę na rozwiązania o których być może nie pomyśleliście, a które mogą ułatwić Wam zadanie.

Zakładka Aktualności nadal będzie gromadziła wszystkie nasze wpisy, wśród których znajdziecie informacje o nowych produktach w ofercie, wydarzeniach, w których będziemy brać udział, a także o tym co dzieje się wewnątrz firmy.

Mamy nadzieję, że to rozwiązanie pomoże Wam w wyszukaniu potrzebnych informacji i poszerzeniu swojej wiedzy o wyświetlaczach i panelach dotykowych. Wszelkie sugestie związane z nowymi kategoriami, propozycje tematów czy opisy problemów, z którymi moglibyśmy się zmierzyć, możecie przesyłać na nasz adres mailowy: [email protected]

2020-05-08

Najnowsze Artykuły

Scroll to Top