Podsumowanie pierwszego kwartału 2022 roku i życzenia Wielkanocne

Za nami pierwszy kwartał 2022 roku. Roku, który od początku wiemy, że będzie trudny dla naszej branży, ale jednocześnie pełny zmian i optymizmu, że już wkrótce będzie lepiej. Każda zmiana to nowa szansa do wykorzystania i podążając tym tropem zdecydowaliśmy się na wprowadzenie ich w życie pomimo niesprzyjających okoliczności. Wierzymy, że nadal będziecie z nami, bo w końcu to razem z Wami – naszymi partnerami biznesowymi, klientami, dostawcami, pracownikami – budujemy nasz sukces.

W tym świątecznym czasie pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, szczęścia oraz nadziei i sił, z którymi wierzymy, że bez problemu pokonacie wszelkie trudności.  Niech te kilka świątecznych dni spędzonych razem z bliskimi będzie czasem pełnym radości, miłości i ciepła domowego ogniska.

PS. W codziennym zabieganiu często zapominamy o czasie dla najbliższych, dlatego w Wielki Piątek (15 kwietnia) kończymy pracę o godzinie 13, aby mieć chociaż kilka godzin więcej dla najważniejszych osób w naszym życiu. 

2022-04-13

Najnowsze Artykuły

Scroll to Top