Unisystem » Aktualności » Aktualności Firmowe » Spotkajmy się na targach TEK.day’23 w Gdańsku! 

Spotkajmy się na targach TEK.day’23 w Gdańsku! 

Spotkajmy się na targach TEK.day’23 w Gdańsku! 

Cieszymy się, że możemy się z Wami spotkać w Gdańsku w piątek 15 września 2023 r. na targach TEK.day 2023, jednym z najważniejszych miejsc spotkań branży elektronicznej w Polsce. Organizator skupia się na innowacyjnych rozwiązaniach w dziedzinie technologii, dlatego nie może nas tam zabraknąć. Nasz zespół czeka na Was na stoisku nr 87 w AmberExpo Gdańsk. 

Podczas targów zaprezentujemy nasze najciekawsze produkty i rozwiązania, które są odpowiedzią na bieżące potrzeby rynku. Pokażemy, jak technologia może służyć biznesowi, tworząc wartość dla klientów i partnerów. 

Na naszym stanowisku zaprezentujemy wyświetlacze e-papierowe marki E Ink – od kompaktowych cenówek (zarówno monochromatycznych jak i kolorowych) aż po 13-calowe moduły z nowoczesną technologią ACeP, umożliwiającą wyświetlanie obrazu w 65 tys. kolorów.

Dodatkowo, na uwagę zasługuje wielozadaniowy 10,1-calowy ekran LCD-TFT od polskiej firmy Riverdi. Ten model zawiera mikrokontroler STM32 stworzony przez STMicroelectronics, co czyni go doskonałym wyborem dla aplikacji HMI, gdzie priorytetem jest jakość obrazu oraz elastyczność konfiguracji. Dla specjalistów tworzących interfejsy użytkownika (GUI) warto podkreślić, że każdy taki wyświetlacz z STM32 umożliwia programowanie za pomocą bezpłatnego i intuicyjnego oprogramowania TouchGFX.

Nie zabraknie też demonstracji OLEDów w różnorodnych kształtach i rozmiarach – od okrągłych, przez kwadratowe, aż po prostokątne. Ale to jeszcze nie koniec – odwiedź nas i zobacz, co jeszcze mamy w ofercie!

Reprezentować nas będą: Kamil Kozłowski (VP i współwłaściciel), Radosław Pyter (Head of Sales Poland), Maciej Bonk (Key Account Manager), Barbara Żaglewska (Project Manager) oraz Monika Ruszkowska (Project Manager).  

Zachęcamy do wcześniejszego umawiania spotkań z nimi oraz odwiedzenia nas bezpośrednio na naszym stoisku. 

Udział w targach jest bezpłatny, ale ważne jest, aby zarejestrować się z wyprzedzeniem. Oto link do rejestracji: https://gdansk.tekday.pl/visitors#form  

TEK.day, zaplanowane na 15 września 2023 w AmberExpo Gdańsk, to premierowe, jednodniowe wydarzenie skierowane do profesjonalistów z dziedziny elektroniki, łączące targi table-top z interesującymi prelekcjami. Goście będą mieli okazję odwiedzić 107 stoisk kluczowych dystrybutorów z branży oraz uczestniczyć w Arrow Multi Solution Day, cyklicznym spotkaniu organizowanym przez Arrow Electronics. W sumie, 137 wystawców prezentujących najnowsze technologie w jednym miejscu. Gdańsk jako ważne centrum produkcji elektroniki w Polsce, stanowi idealne tło dla takiego spotkania. Oprócz głównego wydarzenia, uczestnicy będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak Forum Elektroniki Polskiej oraz spotkania z liderami branży. 

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami na targach TEK.day’23 w Gdańsku – miejscu, gdzie innowacje spotykają się z tradycją i doskonałością w branży elektronicznej! 

2023-09-08

Najnowsze Artykuły

 • Spotkajmy się na targach TEK.day’23 w Gdańsku! 

  Spotkajmy się na targach TEK.day’23 w Gdańsku! 

  Cieszymy się, że możemy się z Wami spotkać w Gdańsku w piątek 15 września 2023 r. na targach TEK.day 2023, jednym z najważniejszych miejsc spotkań branży elektronicznej w Polsce. Organizator … Spotkajmy się na targach TEK.day’23 w Gdańsku!  Czytaj Więcej

 • Unisystem Team Building Weekend 2023

  Unisystem Team Building Weekend 2023

  W Unisystemie ważne jest, aby nasz zespół działał sprawnie. Dlatego od czasu do czasu robimy krótką przerwę od codziennej rutyny i poświęcamy czas na budowanie zespołu. Tym samym wzmacniamy relacje … Unisystem Team Building Weekend 2023 Czytaj Więcej

 • Komputery przemysłowe Engicam – uniwersalne, małe, energooszczędne 

  Komputery przemysłowe Engicam – uniwersalne, małe, energooszczędne 

  Komputery przemysłowe to urządzenia zazwyczaj przeznaczone do pracy 24/7, które świetnie sprawdzają się w wymagających warunkach w przemyśle – charakteryzujących się dużym wahaniem temperatur, występowaniem wibracji i zakłóceń elektromagnetycznych, zmienną … Komputery przemysłowe Engicam – uniwersalne, małe, energooszczędne  Czytaj Więcej

 • Przemysłowe monitory dotykowe General Touch – idealne rozwiązanie do infokiosków

  Przemysłowe monitory dotykowe General Touch – idealne rozwiązanie do infokiosków

  Unisystem w swojej ofercie posiada wszechstronne rozwiązania firmy General Touch, która jest renomowanym liderem w branży technologicznej. Specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań monitorów i wyświetlaczy przemysłowych, co przekłada się … Przemysłowe monitory dotykowe General Touch – idealne rozwiązanie do infokiosków Czytaj Więcej

Scroll to Top