Spotkajmy się na TRAKO 2019!

Created with GIMP

W dniach 24-27 września 2019 r. w Gdańsku po raz trzynasty odbędą się Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO. To jedno z największych w Europie wydarzeń dedykowanych branży transportu szynowego.

Wymagania osób korzystających z transportu publicznego są coraz wyższe. Dziś liczy się nie tylko punktualne przemieszczanie się, lecz również szeroko rozumiany komfort – także w zakresie dostępu do aktualnych informacji o statusie podróży: czasie przyjazdu, odjazdu, spodziewanych opóźnieniach czy kolejnych przystankach na trasie.

W tym roku zaprezentujemy produkty przeznaczone do wizualizacji informacji zarówno w aplikacjach typowo transportowych (wewnątrz pojazdów), jak i nowoczesne rozwiązania stosowane w systemach informacji pasażerskiej np. w budynkach i na dworcach.

Na naszym stoisku pokażemy m.in.:

  • wyświetlacze LCD TFT wyróżniające się nie tylko niestandardowymi rozmiarami, lecz również parametrami, np. podwyższoną jasnością;
  • wyświetlacze e-papierowe, które zyskują coraz większą popularność w systemach informacji pasażerskiej jako np. rozkłady jazdy,
  • komputery przemysłowe, w tym m.in. spełniające normę kolejową komputery od Advantecha.

Na uwagę z pewnością zasługują kolorowe wyświetlacze od E Ink-a. Technologia ACeP (Advanced Color e-Paper) zapewnia niespotykane dotąd odwzorowanie kolorów na e-papierze.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – będziemy na Państwa czekać w hali D, stoisko nr 7.

2019-09-10

Najnowsze Artykuły

Scroll to Top