Świąteczne życzenia od Zarządu i Pracowników Unisystemu

Koniec grudnia to dla wszystkich – w tym i dla nas – moment na złapanie oddechu. Czas odpoczynku, ciepła, radości i świętowania wejścia w Nowy Rok.

Ostatnie 12 miesięcy okazały się być trudnym, ale i wyjątkowym, pełnym wyzwań okresem. Podobnie jak w 2020 roku, zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pracowników było dla nas najistotniejsze – utrzymaliśmy hybrydowy system pracy, dbając równocześnie o przestrzeganie obostrzeń sanitarnych i obserwując zmienną sytuację epidemiologiczną na całym świecie.

Ukończenie budowy nowej siedziby było naszym największym wyzwaniem w 2021 roku. Tak duża i odważna inwestycja okazała się być wielkim sukcesem – te życzenia piszemy już kilka tygodni po przeprowadzce do ponad czterokrotnie większego budynku. Pozwala nam to patrzeć w przyszłość z optymizmem, więcej o naszych planach opowiemy już niebawem.

Dziękujemy za bycie z nami przez minione miesiące. Za współpracę, wsparcie i życzliwość. W tym nadal niełatwym dla wszystkich czasie, to dla nas szczególnie ważne.

Życzymy Wam szczęścia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności. I zdrowia, bo ono pozostaje najważniejsze, niezależnie od okoliczności. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Sławomir Szweda, Kamil Kozłowski i cały zespół Unisystemu

2021-12-21

Najnowsze Artykuły

Scroll to Top