Unisystem na Embedded World 2019 – relacja z targów

17 edycja targów.

31 000 odwiedzających.

1117 firm z 42 krajów.

Embedded World to jedne z największych na świecie międzynarodowych targów elektroniki. Unisystem zaprezentował się na nich po raz drugi.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa w której prezentowaliśmy wyświetlacze e-papierowe. Ta technologia z roku na rok zyskuje coraz większą popularność w aplikacjach przemysłowych. Nasi goście mogli obejrzeć wyświetlacze firmy E Ink (lidera technologii e-papierowej) oraz kontrolery zaprojektowane przez inżynierów z Unisystem.  Odpowiadaliśmy na wiele pytań dotyczących możliwości zastosowania e-papieru w różnych aplikacjach, a także przedstawiliśmy rozwiązania ułatwiające montaż EPD w urządzeniach końcowych.

Uwagę odwiedzających przykuwała również środkowa ściana stoiska, na której zaprezentowaliśmy nasz nowy produkt – UniTouch. Ten uniwersalny pojemnościowy panel dotykowy to kolejne dzieło naszego działu R&D. Dzięki swojej charakterystyce może być stosowany w szerokiej gamie aplikacji, m.in. transportowych, przemysłowych, IoT etc.

Na naszym stoisku nie zabrakło również wyświetlaczy przeznaczonych dla aplikacji outdoorowych. W tym roku nasi goście mogli poznać rozwiązania od BOE i Litemax-a. Wysoka jasność, kontrast, odporność na czynniki meteorologiczne i niezwykła trwałość to cechy idealnych modułów wykorzystywanych m.in. w systemach informacji pasażerskiej. Pokazaliśmy również wyświetlacze, które charakteryzują się odmiennymi proporcjami niż klasyczne 16:9 i mogą być wykorzystane np. wewnątrz środków komunikacji publicznej.

Nie zapomnieliśmy również o wyświetlaczach jednego z naszych największych partnerów biznesowych – firmy Winstar, która znajduje się obecnie w światowej czołówce producentów modułów LCD TFT oraz OLED.

Cieszymy się, że nadal utrzymuje się wzrost zainteresowania rozwiązaniami dedykowanymi i idealnie dopasowanymi do projektu tworzonego przez klienta. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu z chęcią pomagamy wybrać oraz dostosować odpowiednie moduły, a także wspieramy wszelkie działania na każdym etapie procesu implementacji.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Najnowsze Artykuły

Łatwy w implementacji 10.1-calowy LCD-TFT od Winstara

Godnym uwagi rozwiązaniem, które niedawno trafiło na rynek jest model WF101JSYFHLHBV firmy Winstar. Można powiedzieć, że jest to rozwiązanie niemal gotowe do implementacji w urządzeniu końcowym.   Model WF101JSYFHLHBV to...

Spotkajmy się na Evertiq Expo 2022 w Warszawie

27 października 2022 r. (czwartek) na PGE Narodowym odbędą się targi Evertiq Expo 2022. Organizator deklaruje, że będzie to największe tegoroczne wydarzenie w branży elektronicznej w Polsce. Znajdziecie nas na...

Nowe wyświetlacze panoramiczne o wysokiej jasności od Winstara

Do oferty Unisystemu dodaliśmy trzy nowe modele wyświetlaczy LCD-TFT od Winstara: WF39ESWASDNN0#, WF39ESWASDNG0# i WF39ESWASDNT0#. To rozwiązania bar type, czyli panoramicznego formatu, które – dzięki wyśrubowanym parametrom – doskonale sprawdzą...

Prawie 50 cali od AUO – wyświetlacz LCD dla digital signage

AUO wprowadza drugą wersję wyświetlacza obecnego już w ofercie Unisystemu – to kolejny krok w ewolucji rozwiązań dla obszaru digital signage. 49.5-calowy P495IVN02.0 wykorzystuje technologię hiTNI i cechuje się dużą...

Przewiń do góry