Unisystem na Embedded World 2020

Zbliżają się targi Embedded World 2020. W dniach 25-27 lutego przestrzeń centrum wystawienniczo-konferencyjnego w Norymberdze zapełni się przedstawicielami firm działających w sektorze systemów wbudowanych (embedded).

To jedna z największych na świecie imprez poświęconych prężnie rozwijającemu się sektorowi systemów wbudowanych (embedded). Ciągłym wzrostom sprzyja m.in. rozkwit technologii Internet of Things (IoT) generujących zapotrzebowanie na rozwiązania charakteryzujące się niezwykłą energooszczędnością, a jednocześnie zapewniające wymaganą wydajność.

W tym roku nasze stoisko zlokalizowane jest w strefie poświęconej wyświetlaczom nieopodal przejścia między halami (hala 1, stoisko 1-385).

W zeszłorocznej edycji targów wzięło udział blisko 31 tys. osób, z czego 40 proc. to goście międzynarodowi (z przewagą przedstawicieli krajów Unii Europejskiej).

Wśród prezentowanego asortymentu znajdą się m.in. wybrane wyświetlacze i monitory panoramiczne. Zaliczają się do nich również rozwiązania typu smart shelf od AUO (22.9”/1920×165 px) i BOE (47.1”/3840×160 px), które – za sprawą nietypowego formatu – zachęcają do poszukiwania potencjalnych obszarów ich wykorzystania w handlu.

W gamie eksponowanych produktów nie zabraknie również modułów e-papierowych, w tym najnowszego produktu E Ink’a – Advanced Color ePaper (ACeP). W tym rozwiązaniu każdy piksel zawiera cztery pigmenty pozwalające na uzyskanie ośmiu podstawowych kolorów. To najdoskonalsze z dotychczas opracowanych rozwiązań odtwarzających pełną gamę barw na e-papierze.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Sprawdź, jak do nas trafić…

2020-01-15

Najnowsze Artykuły

Scroll to Top