Unisystem » Aktualności » Aktualności Firmowe » Unisystem wśród laureatów Diamentów Forbesa 2023

Unisystem wśród laureatów Diamentów Forbesa 2023

W corocznym rankingu redakcja „Forbes” wyróżnia najdynamiczniej rozwijające się firmy w Polsce. Wśród laureatów Diamentów Forbesa 2023 znalazł się Unisystem. 

W ostatnich latach realizowaliśmy wszystkie zakładane cele w zakresie osiąganych obrotów, nawet mimo trudności, z którymi borykała się branża elektroniczna. W 2022 roku dla dwóch spółek z naszej grupy, czyli firm Unisystem i Riverdi, obroty wyniosły łącznie 140 mln zł. 

Nie osiągnęlibyśmy tego bez naszych pracowników. Ich codzienna praca, motywacja do podejmowania najtrudniejszych wyzwań technologicznych, wychodzenie poza utarte schematy, a także ciągły rozwój kompetencji, składają się na sukces naszych firm – mówi Sławomir Szweda, prezes Unisystemu.  

Plany na 2023 rok są równie ambitne – choć bierzemy pod uwagę prognozy ekspertów, które niekoniecznie sprzyjają branży elektronicznej. Wśród czynników destabilizujących ten obszar wymienia się niepewną sytuację geopolityczną, a także spodziewany kryzys energetyczny. Jednocześnie wielu przedsiębiorców liczy na pozyskanie przez Polskę środków z Krajowego Planu Odbudowy, co powinno korzystnie wpłynąć na ożywienie polskiej gospodarki jako impuls do podjęcia odsuniętych w czasie inwestycji.  

W 2023 roku, poza dążeniem do osiągnięcia kolejnego rekordowego obrotu, skupimy się na dalszym rozwoju naszych usług. Widzimy, że klienci coraz chętniej korzystają z bondingu optycznego, zwanego również klejeniem optycznym. Dotychczas był on dostępny w naszej ofercie, jednak chcemy, aby docelowo stał się standardem, a nie dodatkowym atutem produkowanych przez nas rozwiązań do wizualizacji informacji – mówi Kamil Kozłowski, wiceprezes Unisystemu.  

Wierzymy, że w kolejnych latach również będziemy w gronie 💎 Diamentów Forbesa 💎  Zobacz prezentację Unisystemu w albumie Diamenty Forbesa 2023: https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2023/unisystem-sila-tkwi-w-kompetencjach/y52xlx3.

2023-02-10

Najnowsze Artykuły

 • Spotkajmy się na targach TEK.day’23 w Gdańsku! 

  Spotkajmy się na targach TEK.day’23 w Gdańsku! 

  Cieszymy się, że możemy się z Wami spotkać w Gdańsku w piątek 15 września 2023 r. na targach TEK.day 2023, jednym z najważniejszych miejsc spotkań branży elektronicznej w Polsce. Organizator … Spotkajmy się na targach TEK.day’23 w Gdańsku!  Czytaj Więcej

 • Unisystem Team Building Weekend 2023

  Unisystem Team Building Weekend 2023

  W Unisystemie ważne jest, aby nasz zespół działał sprawnie. Dlatego od czasu do czasu robimy krótką przerwę od codziennej rutyny i poświęcamy czas na budowanie zespołu. Tym samym wzmacniamy relacje … Unisystem Team Building Weekend 2023 Czytaj Więcej

 • Komputery przemysłowe Engicam – uniwersalne, małe, energooszczędne 

  Komputery przemysłowe Engicam – uniwersalne, małe, energooszczędne 

  Komputery przemysłowe to urządzenia zazwyczaj przeznaczone do pracy 24/7, które świetnie sprawdzają się w wymagających warunkach w przemyśle – charakteryzujących się dużym wahaniem temperatur, występowaniem wibracji i zakłóceń elektromagnetycznych, zmienną … Komputery przemysłowe Engicam – uniwersalne, małe, energooszczędne  Czytaj Więcej

 • Przemysłowe monitory dotykowe General Touch – idealne rozwiązanie do infokiosków

  Przemysłowe monitory dotykowe General Touch – idealne rozwiązanie do infokiosków

  Unisystem w swojej ofercie posiada wszechstronne rozwiązania firmy General Touch, która jest renomowanym liderem w branży technologicznej. Specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań monitorów i wyświetlaczy przemysłowych, co przekłada się … Przemysłowe monitory dotykowe General Touch – idealne rozwiązanie do infokiosków Czytaj Więcej

Scroll to Top