Wczoraj i dziś – 25 lat Unisystemu

Wydarzenia związane z pandemią COVID-19 i wynikające z niej globalne problemy gospodarcze to dominujące tematy, które jeszcze długo pozostaną z nami. W ich cieniu nie zapominamy jednak o tym, co ważne dla nas lokalnie. 2020 to także rok, w którym Unisystem obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia.

Firma powstała w 1995 roku i od tego czasu stale się rozwija. Dzisiaj wspominamy kluczowe dla tego rozwoju wydarzenia, takie jak nawiązanie współpracy z jednym z naszych głównych dostawców – tajwańską firmą Winstar (2005), stworzenie działu R`n`D (2010), przeniesienie do własnego budynku, w którym zmieściły się zarówno część biurowa, magazynowa, jak i cleanroom oraz showroom (2015) czy utworzenie działu eksportu rok później.

Ten rozwój i sukcesy zawdzięczamy naszym Pracownikom, zarówno byłym, jak i obecnym. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Wam za wkład, zaangażowanie i cudowną atmosferę, którą codziennie tworzycie i dzięki której praca staje się po prostu przyjemniejsza. Dziękujemy za Waszą otwartość i zaufanie, jakim nas obdarzacie. Obiecujemy nigdy go nie zawieść.

Firma nie istniałaby, gdyby nie nasi Klienci i Partnerzy biznesowi. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami, stajecie się częścią naszych sukcesów, rozwoju i pomagacie nam stawać się jeszcze lepszą organizacją. Długoletnie relacje pozwalają nam obserwować i uczestniczyć w Waszych sukcesach – cieszymy się, że również my możemy się do nich przyczyniać. Pragniemy nadal być Waszym zaufanym partnerem biznesowym i wierzymy, że przed nami jeszcze wiele lat udanej współpracy.

Ciągły rozwój to także inwestycje. W tym roku udało nam się zakończyć modernizację cleanroomu, która znacząco zwiększa nasze możliwości produkcyjne. Kolejnym krokiem będzie rozbudowa dotychczasowej siedziby, która musi nadążyć za naszym tempem wzrostu.

Tych, którzy poznali nas niedawno zachęcamy do śledzenia strony internetowej firmy oraz kanałów w mediach społecznościowych. Najbliższe tygodnie pozwolą Wam poznać nas lepiej, także od tej mniej oficjalnej strony.

Tegoroczny czerwiec upłynie pod znakiem wirtualnego świętowania ćwierćwiecza Unisystemu. Jednak mocno wierzymy, że już niebawem znowu spotkamy się osobiście.

Sławomir Szweda (CEO) 

Kamil Kozłowski (COO, VP)

2020-06-01

Najnowsze Artykuły

Scroll to Top