Jako jeden z kluczowych dostawców na rynku, iBase oferuje szeroki wachlarz produktów wśród których znajdują się m.in.:


IBASE Technology Inc. zostało założone w 2000 roku, firma jest renomowanym producentem i dostawcą przemysłowych płyt głównych, systemów wbudowanych, komputerów panelowych, sprzętu do zdalnego zarządzania monitorami (digital signage players) i urządzeń sieciowych do komputerów przemysłowych, które można wykorzystać w szybko rozwijającym się rynku IIoT (Industrial Internet of Things).

Firma dysponuje dwiema liniami produkcyjnymi usytuowanymi na Tajwanie (Xinzhuang, Sanchung), które posiadają certyfikaty ISO 9001, ISO 13485 i ISO 14001. Jakość produkcji jest zapewniona dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn i skutecznych narzędzi kontrolnych. Aby zminimalizować możliwość zanieczyszczenia, zwłaszcza przy montażu komputerów panelowych, produkcja jest wyposażona w dwa pomieszczenia typu „cleanroom”. Ponadto wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, IBASE projektuje i integruje dopasowane do danej aplikacji oprogramowanie.

IBASE zatrudnia grupę ludzi posiadających wiedzę i doświadczenie w elektronice, systemach, sprzęcie mechanicznym oraz inżynierów firmware i software. Eksperci IBase projektują i tworzą nowe produkty, które znajdują zastosowanie na wymagających i dynamicznie rozwijających się rynkach.

iSMART jest unikalną technologią opracowaną przez IBASE, która ma zapewnić efektywne wykorzystanie energii w systemach. Powyżej opisane są funkcjonalności, które zostały zaprojektowane na podstawie wymagań Unii Europejskiej w zakresie ekologicznego projektowania produktów związanych z energią (EuP/ErP).

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie producenta pod adresem www.ibase.com.tw lub poprzez kontakt z naszym działem handlowym.

Scroll to Top